Plastové, kovové, nylonové náhubky pre psov

Náhubky pre psov sú kožené, kovové, nylonové alebo plastové. Náhubok musí psovi vždy presne sedieť, nesmie byť malý ani tesný. Pes potrebuje dostatok miesta na dýchanie alebo štekanie a špička ňufáku by sa nemala dotýkať náhubku. Zároveň náhubok nesmie zasahovať psovi do očí.

Plastové náhubky sa ľahko udržiavajú, sú ľahké a cenovo dostupné. 

Nylonové náhubky sú ľahké a skladné, ľahko ich odložíte do vrecka. Mali by slúžiť výhradne k návšteve veterinára, alebo v situáciách, keď potrebujeme psovi zafixovať papuľu. Nehodí sa na cestovanie, ani bežnému noseniu. Aby bol nylonový náhubok správne nasadený, musí psovi úplne zavrieť papuľu. V tom prípade sa však pes nedokáže ochladiť vyplazením jazyku a môže dôjsť k prehriatiu organizmu.

Kovové náhubky sú vhodné skôr pre väčšie plemená. Pri prechádzkach medzi ľuďmi a v mestskej doprave je lepšie náhubok s oblejšími tvarmi, ktorý znižuje riziko poranenia okoloidúcich.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?
Kedže sme na trhu viac ako 10 rokov a v ponúkanom sortimente náhubkov pre psy sme odborníci a vieme o nich všetko, radi Vám poradíme osobne telefonicky na čísle +421 907 812 463 alebo nám pošlite Vašu požiadavku priamo našim expertom na  info@hafaj.sk 

Najpredávanejšie

42 položiek celkom

Cena

439
1439

Značky

Zobrazených položiek: 42
Pohodlný náhubok pre psy vyrobený z kvalitnej čiernej kože Nobby L-XL Kód: 75317-05
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu