Sáčky a obaly na exkrementy pre psov

Sáčky a vrecká na psie exkrementy sú šikovný pomocník, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho psieho majiteľa počas prechádzok mestom. V našom eshope sí môžete vybať pevné polyetylénové sáčky v plastovom zásobníku alebo ekologické sáčky z kukuričného škrobu Nobby Eko v balení zo 100% recyklovaného papiera.

V našej ponuke taktiež nájdete rôzne praktické držiaky/zásobníky na sáčky, ktoré si jednoducho pripnete pomocou kovovej karabíny na tašku, alebo opasok. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa jednoducho udržujú v čistote. Na výber sú buď so zapínaním na zips, alebo so zaťahovacou šnúrkou. Samozrejmosťou sú reflexné prvky, ktoré zvyšujú bezpečnosť na prechádzke. 

Ak chodíte často na prechádzky po zotmení, máme pre vás palstový zásobník s integrovaným LED svetlom. V prípade dlhších výletov a tréningu poslúžia kombinované zásobníky, v ktorých môžete v nich nosiť nielen vrecká na exkrementy, ale aj pamlsky.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Kedže sme na trhu viac ako 10 rokov a v ponúkanom sortimente sáčkov na psie exkrementy sme odborníci a vieme o nich všetko, radi Vám poradíme osobne telefonicky na čísle +421 907 812 463 alebo nám pošlite Vašu požiadavku priamo našim expertom na  info@hafaj.sk.

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu